- Архів УСІХ завдань ЗНО за попередні роки посилання
- УСІ завдання ЗНО , зібрані ЗА ТЕМАМИ посилання
- УСІ завдання ЗНО в режимі ОНЛАЙН , зібрані ЗА ТЕМАМИ посилання
- Сайт, де зібрано УСІ завантаження для попередніх років з відповідями, розділеними за посиланням РОЗДІЛАМИ
Важливі посилання, які ефективно якісно готуються до зовнішнього незалежного оцінювання з математики
- ЗНО онлайн всі тести за всі роки
- Підготовка до ЗНО на сайті Prometheus
- Персональна підготовка до ЗНО
- 5 безкоштовних послуг для підготовки до ЗНО
- Онлайн курси підготовки до ЗНО
- Усі новини про ЗНО
Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) – це стандартизоване тестування, проходження якого є обов’язковим для всіх випускників українських шкіл, які бажають вступити до вищих навчальних закладів України .
Зовнішнє незалежне оцінювання з основних предметів шкільного курсу: української мови та літератури, історії України, математики, біології, хімії, фізики, географії, англійської мови, німецької мови, французької мови, іспанської мови та російської мови. Абітурієнт має можливість обрати не більше чотирьох предметів для складання тестів зовнішнього оцінювання. Тестування є безкоштовним.
Тестування проводиться щорічно, наприкінці навчального року в українських школах. Взяти участь в тестуванні можна тільки один раз на рік. Перекласти тести у випадку негативного результату неможливо.
Умови проведення всіх тестувань проводяться Українським центром оцінювання якості освіти – установою, що забезпечує організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Організація проведення ЗНО в регіонах закладена на регіональні центри оцінювання якості освіти. Також вони ознайомилися з реєстрацією бажаючих взяти участь у тестуванні.
Оцінювання тестових завдань учасників ЗНО відбувається у двох етапах. Спочатку розраховується сума тестових балів (у кожному предметі сума тестових балів різна), після цього розраховується рейтингова оцінка учасника тестування за шкалою від 100 до 200 балів . Рейтингова оцінка ЗНО є основною складовою формування конкурсного балу абітурієнта, яка використовується вищими навчальними закладами при визначенні рейтингу вступників під час вступу.
Готуємось до ЗНО-2021 переглянути УСІ заняття
Немає коментарів:
Дописати коментар